פילינג יהלום פור לה וידה

פילינג יהלום פור לה וידה

פילינג יהלוםעור הפנים שלנו הוא ייצוג משמעותי שלנו לעולם והרושם הראשוני שאנו משאירים בכל מפגש, ובדיוק לכן, חשוב שנלמד עליו. החל מגילאי ה40 עור פנינו כבר נראה מדולדל משמעותית וקמטים מופיעים בתדירות רבה יותר. בשלב הזה, מה שניתן לעשות כדי לקחת צעד אחורה במראות האלו הוא פילינג יהלום. פילינג יהלום גורם לחידוש עור הפנים, משפר כתמי פיגמנטציה וגורם למראה צעיר יותר לעור הפנים.

אז מה זה בעצם פילינג יהלום?

פילינג יהלום הוא אחד הפילינגים הטובים ביותר לשיפור מראה עור הפנים כשהוא למעשה משמש גם כטיפול אנטי איג'ינג. בפילינג יהלום יקולף עור הפנים ברמה השטחית (ולא העמוקה יחסית ביחס לקילופי פילינגים), יוסרו התאים המתים שעל פני העור, יוחדרו תרכובות וקוקטיילים של חומרים מזינים, ובצורה כזו, יחודש עור הפנים ויראה צעיר ורענן יותר. בטיפול עצמו צלקות הקיימות בעור הפנים יטושטשו, וכמוהם נימי דם וכתמי פיגמנטציה.

כיצד מתבצע פילינג יהלום?

עם מועד הטיפול, ינוקה עור הפנים של הלקוחה ויוכן לטיפול. לאחר מכן, המכשיר לפילינג יהלום, יחל בעדינות לשייף את עורה של הלקוחה כאשר הוא יבצע במקביל 2 פעולות : האחת, קילוף עדין וזהיר של עור הפנים, והשנייה, יניקה של התאים המתים והחדרת קוקטיילים ותרכובות של חומרים מזינים וחיוניים המחדשים את העור

למי מיועד פילינג יהלום?

טיפול הפנים של פילינג יהלום מיועד לגילאי הארבעים ואילך: לכאלו המבקשות לקבל טיפול פנים איכותי למראה צעיר ורענן יותר, ועם זאת, לא בטיפול אגרסיבי מידי. חשוב גם לדעת כי הטיפול אינו בעל תופעת לוואי וניתן לחזור לשגרה מיד לאחריו. לאחר פילינג יהלום העור יראה מוצק ורענן יותר, בעל גוון אחיד יותר, ושיפור משמעותי בקמטים שעל פני העור. מי שמעוניינת במראה פנים צעיר ורענן יותר, מומלץ לה לבצע את הטיפול באופן קבוע.

איך אגע אם פילינג יהלום מתאים לי?

לצורך ידיעת מידת ההתאמה של עור פנייך אל טיפול פילינג יהלו, עלייך להגיע אל הקוסמטיקאית אשר בעזרת אבחון עור הפנים ושאלת שאלות מתאימות תוכל להדריך אותך ולכוון אותך – באם טיפול פילינג יהלום יתאים עבורך. חשוב לדעת שבטיפול פילינג יהלום ניתן להתאים את רמת הטיפול לדרגות שונות, הן ברמת הקילוף והן ברמת התרכובות והחומרים שיוחדרו לעור במהלך הטיפול ובדיוק לכן חשובה גם האבחנה המדויקת של הקוסמטיקאית לעורך – עבור פילינג יהלום.

מה עוד חשוב לדעת לפני טיפול פילינג יהלום?

את טיפול פילינג יהלום חשוב לבצע במקום מקצועי, מנוסה ומוסמך כדי לקבל תוצאות מיטביות.

השאירי את פרטייך ואנו נחזור אלייך בהקדם

0
    0
    סל הקניות שלך
    הסל שלך ריקחזרה לחנות