שעווה לכל הגוף

משלוחים חינם בהזמנות מעל 299 ש"ח

שעווה לכל הגוף

שעווה לכל הגוף כולנו אוהבות להיראות במיטבנו. לא פעם שיער מיותר מפריע לנו כשאנו חושבות על הנראות שלנו. וביננו, לכל אחת יש אזורים בהם הייתה מעדיפה לוותר שם על השיער המיותר. בדיוק לכן קיימת אפשרות להסרת שיער בשעווה, גם במקומות רגישים יותר, בהם מומלץ שלא לבצע טיפולים אחרים. שיטה מיתולוגית, ותיקה ואמינה – שיטת השעווה.

אז מה אומרות לי המילים ‘הסרת שיער בשעווה’?

שעווה לכל הגוף היא שיטה ותיקה להסרת שיער. בשיטה זו הקוסמטיקאית תחמם שעווה בכלי מיועד לכך ובהתאם לסוג האזור אותו אנו מיעדים להסרת שיער- תמרח שעווה. לאחר מספר דקות השעווה תתקשה על גבי השערות ואז במשיכה עדינה תוסר השעווה ועמה יוסר גם השיער במיותר. השיער שיוסר, יחזור לצמוח אחרי תקופה כאשר מטיפול לטיפול מדלדל השיער המיותר.
הטיפול בשעווה להסרת שיער הינו קצר מאד ביחס לשיטות אחרות והתוצאה היא מידית. ישנו הבדל בסוג הטיפול אם מדובר בשעווה חמה או בשעווה קרה. לרוב שעווה קרה תותאם לאזורים גדולים ושעווה חמה תותאם לאזורים קטנים. מומלץ לשאול על כך עוד את הקוסמטיקאית.

למי זה מתאים הסרת שיער בעזרת שעווה?

כל מי שחשוב לה המראה שלה ורוצה לקבל אזורים חלקים משיער, או אפילו להתנסות בכך לתקופה קצרה – יכולה לקבל טיפול להסרת שיער בשעווה באזורים הם תהיה מעוניינת.

כמה זמן זה יארך טיפול הסרת שיער בשעווה?

הסרת שיער בשעווה הינו טיפול קצר יחסית ובעל תוצאות מידיות. זמן הטיפול תלוי ישירות בגודל האזור בו תרצי לבצע הסרת שיער. לרוב הטיפול יהיה מהיר, כך לדוגמא: הסרת שיער באזור השפם תארך בין 3-5 דקות. כך גם אזורים אחרים, הטיפול יארך מספר דקות.

האם הסרת שיער בשעווה תכאב?

התשובה היא כן. לרוב הסרת שיער בשעווה אכן לא נעימה אך בהחלט סבילה ומהירה. בדיוק לכן, חשוב לבחור קוסמטיקאית איכותית אשר יודעת לבצע את הסרת השיער בצורה בטוחה ועדינה אשר מכאיבה במידה פחותה ככל האפשר.

איך אדע אם תתאים לי הסרת שיער בשעווה?

אם את רוצה לדעת אם תתאים לך הסרת שיער בשעווה, כמה יעלה הטיפול, כמה זמן הוא יארך ועוד פרטים, גשי אל הקוסמטיקאית אשר תענה, תסביר ותפרט לך על התהליך.

מה עוד חשוב שאדע ?

חשוב לדעת שהסרת שיער בשעווה יוצרת עור חלק יפה ונקי משיעור יתר. הסרת שיער בשעווה גם מדללת את שורשי השיער ושהשיער הצומח לאחר 3-5 שבועות מטיפול לטיפול נהיה דק ודליל יותר.

שעווה לכל הגוף

השאירי את פרטייך ואנו נחזור אלייך בהקדם

0
    0
    סל הקניות שלך
    הסל שלך ריקחזרה לחנות