שיזוף

שיזוף

בעבר, עור צח היה סמל ליופי. אנשי המעמדות הגבוהים, נהנו להציג את עורם הצח ומדוע? מאחר ובני המעמדות הנמוכים נאלצו לעבוד בשדות, בני המעמדות הגבוהים היו בעלי עור בהיר יחסית, וכך למעשה העור הצח היווה סמל סטטוס למי שיכול להרשות לעצמו לא לעבוד תחת השמש היוקדת, במהלך השנים בעיקר עם בא המהפכה התעשייתית, התחלפו היוצרות, דווקא עור שזוף נחשב לעיתים כעור נאה, כביכול, בני המעמדות הגבוהים אשר זמנן וכספם בידם יכולים להשקיע בשיזוף לעור על ידי מנוחה בשדות או בחוף היום או על ידי מכוני טיפוח, מה שאין כן, בני המעמדות הנמוכים הנאלצים לעבוד תחת קורת גג שעות רבות, בחללים סגורים.שיזוף

אז אם בימים עברו האפשרויות לשיזוף היו על ידי קרינת השמש במקומות כמו ים, שלג, או חול בהיר, מקומות בהירים בהם אור השמש מוחזר ומוכפל על פני העור (חשוב לדעת שגופי בריאות המוסמכים לא ממליצים על קרינה כזו שיכולה לגרום נזקים בריאותיים), הרי שכיום, מאחר ועור שזוף הלך ונעשה לסמל סטטוס נחשק, במהלך השנים נוצרו מכוני טיפוח ייעודיים עבור שיזוף העור. חשוב להדגיש כי לא כל שיזוף עור הינו בריא וחובה להקפיד על שיזוף מתאים על מנת שעור לא יצא עם נזק בריאותי.

אז מה זה שיזוף?

שיזוף הוא למעשה שינוי גוון העור על ידי שינוי בפיגמנט הצבע בעור – ההופך לכהה ושזוף.
ניתן לקבל אפקט על ידי הגעה וטיפול במכוני  בהם קיימים טכניקות שונות כמו שיזוף על ידי התזה. שיזוף שכזה הוא השיזוף היחיד המאושר על ידי משרד הבריאות מאחר ואינו גורם נזק לעור.

כיצד נעשה שיזוף בהתזה ?

שיזוף בהתזה נעשה על ידי מעין אקדח המונח על העור וממנו מותז חומר על ידי טורבינה זעירה הגורמת לשינוי בצבע העור. חשוב לדעת כי שיזוף בהתזה ניתן לעשות במספר גוונים בהתאם לתוצאה הרצויה מה שהמהווה יתרון משמעותי מבחינת השיזוף בהתזה. כמו כן שיזוף בהתזה יכול להיעשות לרוב על כל סוגי העור, הפעולה נעשית בדקות בודדות והשפעתה היא למשך כחודש.

איך נדע אם שיזוף במכון שיזוף מתאים לי ?

על מנת לדעת אם שיזוף במכון שיזוף יכול להתאים לך, גשי אל הקוסמטיקאית שתוכל לאבחן ולהמליץ לך על שיזוף מתאים עבורך.

ומה עוד חשוב לדעת כאשר מדברים על שיזוף?

חשוב לדעת כי ישנם אפשרויות לשיזוף אשר נעשות בצורה שאינה בטיחותית ומסוכנת לעור. מומלץ לבצע שיזוף אך ורק במכונים מאושרים ומקצועיים הפועלים על פי המלצות משרד הבריאות – שיבטיחו לך שיזוף בטיחותי ובמקצועי.

השאירי את פרטייך ואנו נחזור אלייך בהקדם

0
    0
    סל הקניות שלך
    הסל שלך ריקחזרה לחנות