קרם הגנה

משלוחים חינם בהזמנות מעל 299 ש"ח

קרם הגנה ללפנים

קרם הגנה, במדינה חמה כמו ישראל, קיימת חשיבות רבה לשימוש בחומרי הגנה ייעודיים, אשר מעניקים לעור את מלוא ההגנה שהוא זקוק לה.
כאשר העור מוגן לא יהיו בו כתמי פיגמנטציה והשלכות נוספות של קרינת השמש.

קרם הגנה איכותי בלבד

עור הוא נושא רגיש במיוחד בגוף ולכן כאשר מעוניינים לרכוש קרם הגנה או כל מוצר אחר, יש לשים לב ולרכוש רק מוצרים של יצרנים מובילים, אשר לאורך שנים הלקוחות מרוצות מהתכשירים הללו כמו חוה זיגנבוים, דוב קליין ודרמלוסופי.

תכשירים קוסמטיים חדשניים

לאור ההשפעה הגבוהה של השמש החל ייצור של תכשירים קוסמטיים בעלי יכולות עוצמתיות להתמודד מול השמש.
זו הסיבה שכאשר קונים קרם של חוה זיגנבוים יש בו מרכיבים יוצאי דופן כמו מקדמי הגנה וגם מסנני UV , אשר עטופים בתוך קפסולה והם מעניקים הגנת SPF ברמה גבוהה ובאופן בטוח.

מדובר בפריצת דרך משמעותית כיוון שההרכב של תכשיר הגנה מסוג זה כולל רכיבים שהם מרגיעים, מעלים את רמת הלחות ומגנים על העור וזאת כדי למנוע נזקים אפשריים לקרינת UVB/ UVA  מהשמש.
תכשיר הגנה זה הוא אפקטיבי במיוחד ולכן הוא מתאים לנשים אשר על פי האבחון סוג העור שלהן הוא רגיל ועד יבש ולאר שימוש בו באופן שוטף העור בנושאים כמו פיגמנטציה, קמטים, קמטוטים ואחרים, הוא בריא והרבה יותר לח.

 

פעולות ייחודיות של קרם הגנה 50 SPF  של חוה זינגבוים

להבדיל מתכשירים קוסמטיים אחרים, קרם הגנה של חוה זיגנבוים הוא אלסטי ולכן לאחר המריחה הלקוחה אינה מרגישה תחושה של דביקות, או של שמנוניות על פני העור.

קרם זה נותר על פני שכבת העור העליונה ואינו חודר לרבדים הפנימיים של העור. בדרך זו האפקטיביות של הגנה לפנים היא לפרק זמן ארוך.

הימצאותו של קרם הגנה  לפנים על העור, מעניק הגנה מושלמת לכל אישה מגורמים חיצוניים כמו כימיקלים, עשן, זיהום אוויר, פיח ועוד.

בסדרה זו קיים גם קרם הגנה שכולל גם מייק אפ וכך האישה מוגנת מקרני השמש וגם אינה צריכה למרוח לאחר מכן שכבה של מייק אפ כיוון שהוא כבר קיים בקרם זה.

קרם הגנה של דוב קליין

דוב קליין אשר מתאים הן לגברים והן לנשים בעלי עור רגיל הוא SPF 40 . ייחודו הוא בכך שיש שלו מקדם הגנה גבוה מאד ולכן הוא בעל המסוגלות להעניק לעור הגנה מוחלטת מפני קרני השמש שהן חזקות מאד, אשר עלולות ליצור השלכות על העור, הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך. המטרה היא למנוע נזקים כמו פיגמנטציה והזדקנות של העור בשלב מוקדם מדי.

טיבו של קרם לפנים של דוב קליין הוא גבוה וזאת לאור העובדה שיש בו מרכיבים מעולים כמו מינרלים המופקים מים המלח, אלוורה, לקטית, וויטמין E , חומצה לקטית ואלנטואין.

קיים גם קרם מסוג זה שהוא ייעודי לספורטאים, אשר עוסקים בספורט ימי ולכן הם נמצאים בים ובחשיפה לשמש לאורך שעות רבות.

לרכישה קישור לחנות שלנו .

 

השאירי את פרטייך ואנו נחזור אלייך בהקדם

0
    0
    סל הקניות שלך
    הסל שלך ריקחזרה לחנות