פרקשנל בשילוב לייזר רך

פרקשנל בשילוב לייזר רך

פרקשנל בשילוב לייזר רך

פרקשנל בשילוב לייזר רך, כאשר אנו מתבגרים, עור פנינו מתחיל לקבל מראה מבוגר יותר. מראה מבוגר יותר כולל לעיתים הדגשה של כתמים, צלקות שהצטברו ונוצרו במשך השנים ואף העמיקו, וכן, גם כתמי פיגמנטציה שונים שהם למעשה כתמי שמש שנוצרו במהלך השנים.

במראה המבוגר הזה”, אומרת אביטל מאירי, קוסמטיקאית מומחית בעלת ותק מעל 28 שנים בתחום מ’פור לה וידה’, “ניתן לטפל בטיפול פנים איכותי על מנת לקבל עור רענן יותר, קורן, מוצק ו- חלק”.

“אך בעוד בעבר עבור טיפולי פנים לחידוש, ריענון והצערת העור, היה מקובל לבצע טיפולי פילינגים עמוקים אשר גרמו לקילוף השכבה העליונה של העור, ובמקומה, ליצירת עור חדש, כיום, נכנסו טכנולוגיות טיפוליות חדשות וטובות יותר לשוק כמו השיטה הטיפולית המומלצת: פרקשנל בשילוב לייזר רך.”

מהו פרקשנל בשילוב לייזר רך?

בשיטת פרקשנל בשילוב לייזר רך, קרני לייזר עדינות מתרכזות בשכבת הדרמיס של העור וגורמות לחימומו בעזרת הבזקים קצרים של חימום עדין ובטמפרטורה קבועה. כך, בעוד השכבה העליונה של העור – האפידרמיס לא נפגעת, החימום העדין הזה גורם לחימום הקולגן שבעור ובכך לבניה של סיבי קולגן חדשים בעור. הבניה הזו- היא זו בדיוק שיוצרת את שכבת העור החדשה, הקורנת והאיכותית יותר על פני העור.

הזרם החשמלי בטיפול זה הינו מדוייק ובטוח, בחדירה קצרה ובטוחה בשלושת מנגנונים השומרים על בטיחות המטופל בחימום חכם, ואקום  קירור, בפרופיל בטיחותי גבוה.
משכך, שיטת פרקשנל בשילוב לייזר רך בניגוד לטיפולי הפילינג, היא עדינה יותר, גורמת לפחות כאב וקילוף ומאפשרת להמשיך בשגרה היומיומית בקלות יחסית, כאשר התחושה בעת הטיפול היא של עקצוץ בלבד.

מי מעוניין בטיפול של פרקשנל בשילוב לייזר רך?

כל מי שרוצה לחדש את העור פניה, לגרום לו להיראות צעיר, ורענן יותר: להחליק את כתמי הפיגמנטציה והצלקות באופן יחסי, ויחד עם זאת לקבל טיפול עדין יחסית השומר על העור ויוצר גון עור אחיד – מוזמנת לקבל טיפול פרקשנל בשילוב לייזר רך.

איך אדע אם הטיפול של פרקשנל בשילוב לייזר רך יתאים עבורי?

לצורך התאמת טיפול פרקשנל בשילוב לייזר גשי אל אביטל מאירי, קוסמטיקאית מומחית בלעת ותק של 22 שנים בתחום, ב’פור לה וידה’,  אשר תבחן את עורך, תשאל את השאלות המתאימות ובהתאמה לכך תוכל לבדוק את התאמת עורך לטיפול פרקשנל בשילוב לייזר רך. בהחלטה על מועד הטיפול, תיחשב הקוסמטיקאית גם יום – יומיים למנוחה ולפעילות מתונה.

מה עוד חשוב לדעת על פרקשנל בשילוב לייזר רך?

כאשר אנו מדברים על טיפול פרקשנל בשילוב לייזר רך, חשוב שנזכור שהטיפול דורש מקצועיות והתאמה ייחודית למטופלת: הן מבחינת איכות המכשיר והתכשירים איתם תשתמש הקוסמטיקאית והן מבחינת הידע המקצועי והניסיון אשר יכוון את אשת המקצוע בעת הטיפול. בדיוק לכן חשוב שנקפיד לבצע את הטיפול במקום מקצועי ומוסמך בעל אישורי הרשויות המותאמות לכך מבחינת התכשירים, המכשירים והידע הנדרש לצורך הטיפול.

 

 

 

השאירי את פרטייך ואנו נחזור אלייך בהקדם

0
    0
    סל הקניות שלך
    הסל שלך ריקחזרה לחנות