מניקור / פדיקור רפואי - פור לה וידה

מניקור / פדיקור רפואי

מניקור פדיקור רפואיכולנו אוהבות מראה יפה ומטופח, כולנו אוהבות לחוש במיטבנו. אחת מפעולות הטיפוח המשמעותיות היא מניקור. מניקור הוא טיפוח הציפורן ליפה ונעימה למראה. המניקור גם עוזר מבחינה בריאותית לסובלים ממחלות כמו סכרת למשל. עוד על המניקור תוכלי לקרוא במאמר הבא.

מהו מניקור?

מניקור הוא טיפוח הציפורן וסביבתה ליפה ונעימה למראה. הטיפוח כולל סידור העור סביב הציפורן יצירת מבנה ציפורן מתאים, שיוף הציפורן והחלקתה לקראת מריחת לק ולבסוף, מריחת לק או לק גל לבחירת הלקוחה תוך יצירת מראה נעים לעין של הציפורן. יהיו כאלו שירצו להוסיף בנוסף למניקור גם חומרי טיפוח והגנה לעור סביב הציפורן כמו שמנים ותרכובות מעשירות.

מי צריך מניקור?

את טיפול מניקור בוחרת כל אישה הרוצה לטפח את מראה ציפורניה. המניקור אינו רק מטפח את העור אלא הוא גם מעבה את מבנה הציפורן ליפה וחזק יותר, זאת בנוסף לחומרים המחזקים והקרמים המועשרים המשולבים במהלך הטיפול. המניקור מבוצע בדרך כלל כחלק בלתי נפרד מטיפול יופי לציפורן של לק או לק ג’ל והוא יבוצע אצל הקוסמטיקאית או במכון יופי.

כיצד מתבצע המניקור?

בתחילת טיפול המניקור הקוסמטיקאית תתאם עם הלקוחה מה ברצונה לבצע בטיפול: איזה סוג טיפול ואיזה סגנון מניקור ולאחר מכן – תתחיל בטיפול. בטיפול עצמו תחילה ירוככו העור והציפורן (מעט) בעזרת קרם הזנה, יקוצץ עור מיותר ויידחס בצורה מקצועית כדי ליצור מבנה ציפורן נאה, לאחר מכן תשויף הציפורן בעזרת כלים וחומרים שונים למבנה ציפורן נאה בצורה אותה בחרה הלקוחה (מעוגל, טיפתי ועוד), ולבסוף לבקשת המטופלת יסתיים הגימור לציפורן בלק בסגנון אותו בחרה הלקוחה.

איך אדע איזה מניקור מתאים לי ?

כדי לדעת איזה מניקור יתאים לך ועוד פרטים נוספים – גשי לקוסמטיקאית וביחד תחליטו על סוג המניקור שיתאים לך ועל הגימור בו תהיי מעוניינת. תוכלי לבחור למשל בלק ג’ל, לק עם דוגמא, מניקור רוסי, עיצוב ייחודי לציפורן מעוגל\ זוויתי או צורה אחרת ועוד ועוד. משך הטיפול עבור מניקור נע בין ארבעים דקות לשעה וחצי ותלוי בסוג הטיפול אותו תרצי לקבל (לק ג’ל עם איורים למשל, יארך יותר מטיפול למניקור ללא איורים).

עוד משהו שחשוב שאדע?

טיפול מניקור כולל חומרים שונים ומכשירים שונים המחייבים סטריליזציה ושימוש בחומרים איכותיים. לכן חשוב שאת טיפול המניקור נעשה רק אצל קוסמטיקאית שהוסמכה לכך והיא בעלת האישורים, החומרים והנהלים הנדרשים לכך על ידי הרשויות המוסמכות.

השאירי את פרטייך ואנו נחזור אלייך בהקדם

0
    0
    סל הקניות שלך
    הסל שלך ריקחזרה לחנות