עיצוב גבות

משלוחים חינם בהזמנות מעל 299 ש"ח

עיצוב גבות

 

 

בות הוא חלק משמעותי מהבעת פנינו. עיצוב גבה מקומרת, זוויתית, שטוחה או שעירה יכול להיעשות את ההבדל בין הבעת פנים מוארות לבין פנים רציניות וקודרות. בדיוק לכן, סידור ועיצוב גבות לגבה מסודרת, אסתטית מעוצבת ויפה, נחשב לטיפול טיפוח קבוע אצל אישה כשניתן להיעשות עיצוב גבות במספר דרכים.

עיצוב הגבה

חלק בלתי נפרד ממראה הגבה הוא העיצוב שלה, אמנם, רבות מן הקוסמטיקאיות יודעות 'לסדר גבות" אולם המומחיות העיקרית הנדרשת מהם היא דווקא להתאים את מבנה הגבה, אותו אנו רוצים לעצב למבנה פניה של הלקוחה בצורה כזו שעיצוב הגבה יחמיא לה. יהיו לקוחות אשר עיצוב חלק וקמור של הגבה יתאים להם ולעומת זאת, יהיו לקוחות אשר דווקא מראה חד של הגבה בעל קימור זוויתי יהיה הולם עבורם. פני לקוסמטיקאית אשר לה חוש אסתטיקה ויכולת להתאים את מבנה גבה למבנה הפנים.

 

 

עיצוב גבות

השאירי את פרטייך ואנו נחזור אלייך בהקדם

כיצד מתבצע הטיפול וסידור הגבה?

לאחר שבחרת יחד עם הקוסמטיקאית את עיצוב הגבה המתאים עבורך, ניתן לעצב גבות במספר דרכים:

 • בחוט
  בשיטה זו השערות יעוצבו ויוסדרו על ידי חוט. שיטה זו היא מדויקת ויפה אך לעיתים גורמת לכאב
 • שעווה
  בשיטה זו משתמשים בשעווה מומסת ומיוחדת לטיפולי יופי ולהסרת שיער. כיצד מתבצע הטיפול? השעווה המומסת מונח בצורה מקצועית על האזורי השיער הנדרשים להסרה,ולאחר התקשות השעווה, מוסרת השעוה יחד עם השיער המיותר וכך נקבל מראה גבה מסודר ונאה.
 • בפינצטה
  בשיטה זו שיער הגבה יעוצב בעזרת פינצטה, כאשר לצורך הסרת השיער נשתמש בפינצטה לתלישת שיער מיותר. שיטה זו נפוצה בשימוש פרטי ולא במכוני יופי – אלא כגימורים לשיטות עיצוב אחרות.
 • מיקרו בילדינג
  שיטה זו מהווה השלמה לעיצוב גבה לאחר הסרת שיער והיא מדמה שיער גבה נחוץ במקרה הצורך על ידי משיכות של צבע על גבי הגבה במקומות הנדרשים למילוי במקום שיער חסר.
 • אפילציה
  בעוד שבשיטות הקודמות לעיצוב גבות כעבור כמה ימים יחל לבצבץ ולצמוח שיער הגבה מחדש באפילציה ניתן לעצב את הגבה ללא צמיחת השיער המיותר – לאורך זמן.

כחלק מעיצוב הגבה מומלץ במקרה הצורך גם לצבוע את שיערות הגבה, לדוגמא כאשר השיער מלבין או כאשר מעוניינים לתת מראה דומיננטי יותר לגבה

 

איזו שיטה לעיצוב וסידור הגבה מומלצת עבורי?

על מנת שתדעי איזה טיפול מתאים עבורך עבור עיצוב גבות, מומלץ לפנות לקוסמטיקאית אשר תאבחן ותמליץ לך על עיצוב הגבות המתאים ביותר עבורך.

השאירי את פרטייך ואנו נחזור אלייך בהקדם

0
  0
  סל הקניות שלך
  הסל שלך ריקחזרה לחנות