סרום לפנים

סרום לפנים

סרום לפנים הוא נוזל צמיגי שקוף שיש לו תפקיד חשוב מאד בשגרת הטיפוח היום יומית של כל אישה.

מהו סרום לפנים 

ההרכב הייחודי של סרום לפנים אשר מכיל חומרים פעילים וחיוניים עבור חידוש התאים והעובדה שהחומרים הללו חודרים לרבדים הפנימיים של עור הפנים הרבה יותר מקרמים רגילים, מעניקה לעור את המינרלים, הוויטמינים, השמנים והצמחים אשר העור זקוק להם. זה קורה בתהליך ספיגה משמעותי אשר חודר לשכבות התחתונות של העור.

בדרך זו מעכבים תהליכי הזדקנות של העור, דוחים את הופעתם של קמטים ושל קמטוטים בפנים וגם מבהירים כתמי פיגמנטציה, אשר נוצרים עקב החשיפה לשמש בארץ חמה כמו בישראל וגם עקב הגיל של כל אחת.

השימוש באופציה של סרום לפנים הוא בטפטוף של כמה טיפות בודדות בכל יום על פנים נקיות, החלקה של החומר פנימה בתנועות טפיחה כדי ליצור הגברה של תנועת הדם וכך ליצור אפקטיביות רבה של הסרום אשר מזין את העור ומגביר בו את רמת הלחות.

רכישה של סרום

טיפוח עור הפנים אינו עניין של מה בכך כיוון שהפנים הם סימן ההיכר של כל אחת מאתנו. זו הסיבה שיש לרכוש רק מוצרים של חברות קוסמטיקה מובילות כמו חוה זינגבוים או דוב קליין, אשר לאורך שנים מוכיחים את היעילות הרבה שלהם.

סרום של חוה זינגבוים

חברת הקוסמטיקה של חוה זינגבוים מייצרת מוצרים שהם יוצאי דופן בטיבם ובאיכותם. רבים מהם נחשבים כפריצת דרך לאור השימוש בחומרים מיוחדים, אשר יש להם השפעה אפקטיבית מדהימה וזאת בשונה מתכשירים אחרים.

אחד הפריטים הייחודיים הוא סרום לפנים אשר כולל לחות וחומצה היאלורונית, שילוב זה יוצר הגנה טבעית מזיהום סביבתי, קרינת האור הכחול, עלייה ברמה של הלחות, איזון של החיידקים הטובים באמצעות פרוביוטיקה ועוד. לאחר השימוש בסרום זה, העור נראה מבריק, בריא ורווי בלחות.

כמו כן סרום חוה זינגבוים שהוא עשיר בנוגדני חמצון אשר מסוגלים לטפח עור רגיל או עור יבש שנגרם לו נזק בשל חשיפה לפיח, לזיהום אוויר, ההשפעה של קרני השמש היוקדות, עשן ועוד. סרום לפנים מבצע כמה פעולות לתיקון מצב זה, כמו חיזוק הימצאותם של סיבי אלסטין וקולגן, הלבנה של העור יצירת מרקם אחיד ונעים למגע והסרום דואג גם לתוספת משמעותית של לחות.

סרום של דוב קליין

סרום של דוב קליין מיועד לטפח עור יבש שאין בו מספיק לחות. סרום לפנים זה מכיל חומצה היאלורונית ומעבר לכך יש בו חומרים פעילים שתפקידם הוא למצק את העור, להוסיף לו כמות משמעותית של לחות, לחזק את ההגנה הטבעית וגם להפחית את הימצאותם של הקמטים והקמטוטים.

סרום לפנים מיוחד זה מופק מצמחי מרפא שיש בהם שמני מרפא בעלי סגולות ייחודיות, אשר מוחדרות לרבדי העור התחתונים ונספגים בהם. ההשפעה של החומצה ההיאלורונית בתוך סרום היא בעלת השפעה רבה כיוון שהיא מכילה פולי סויה, תמצית אפונטיה, ויטמינים ונוגדי חמצון.

לרכישה קישור לחנות שלנו .

השאירי את פרטייך ואנו נחזור אלייך בהקדם

0
    0
    סל הקניות שלך
    הסל שלך ריקחזרה לחנות