לק ג'ל / בניית ציפורניים - פור לה וידה

לק ג’ל / בניית ציפורניים

לק גל בניית ציפורנייםמי לא רוצה להרגיש מטופחת עם ציפורניים עשויות היטב? הבשורה בשנים האחרונות בתחום לטיפוח הציפורניים הוא לק ג’ל. עוד תחום שהתקדם בשנים האחרונות בכל הנוגע לטיפוח הציפורניים הוא בניית הציפורניים. על כך ועוד, תוכלי לקרוא במאמר הבא.

מה זה לק ג’ל ?

בעבר כולנו השתמשנו בלק רגיל: מרחנו ציפוי או שתיים של לק וקיווינו לטוב. אם רצינו להתפנק הלכנו למניקוריסטית שאף ערכה מניקור. אך כבר לאחר מספר ימים נוכחנו לראות את ציפוי הלק, שהיה איכותי ככל היה – מתקלף. בדיוק לכן הופיע הלק ג’ל. הלק ג’ל הינו חומר חזק יותר, מבריק יותר, בעל נראות יפה יותר ובעיקר, אינו נשבר או מתקלף מהר כל כך.

לק מורכב מג’ל טהור בניגוד ללק רגיל ולכן גם דרך השמתו של הלק תהיה שונה ותדרוש עוד חומרים מקשרים לפני המריחה ואחריה. כמו כן הייבוש של הלק ג’ל יהיה במכונת יבוש ייחודית.

מה כל כך טוב בלק ג’ל?

אז חוץ מהעמידות המקסימה שלו ועמידותו לחומרים חריפים כמו חומרי ניקוי ועוד, היתרון הגדול של לק ג’ל הוא היכולת לייצר ולצייר עליו דוגמאות ומרקמים אינסופיים כמעט בכל דוגמא עליה נחלום.

אז איך מתבצע הלק ג’ל בפועל?

הקוסמטיקאית תחטא את ידי הלקוחה כדי שהטיפול יהיה סטרילי ולאחר מכן הקוסמטיקאית תשייף את הציפורן בעזרת פצירה עדינה מאד כדי לקבל בסיס טוב ללק ג’ל.

הקוסמטיקאית תדחוף את העור בקצה הציפורן כלפי פנים על מנת לעצב את המשטח המיועד ללק ג’ל ולפנות אליו מקום ותוסיף החלקה של הציפורן על ידי אפר או אבן מתאימה וניקוי הציפורן משאריות ומשמנוניות.

כעת, לפני מריחת הלק ג’ל יושם ‘אולטרא בונד’ שהוא כעין חומר מקשר ואחר כך ימרח הלק ג’ל על הציפורן בצורה מקצועית ובמספר פעימות ולבסוף ימרח ‘טופ’ שהוא חומר סגירה ללק גל.

לאחר מריחת הלק ג’ל וה’טופ’, תיכנס הציפורן אל תנור ללק גל’ ליבוש החומר במשך 2 דקות. ולבסוף ימרח שמן הזנה – כפינוק לציפורן ו- לחיזוקה.

ומה זו בנית ציפורניים?

בניית ציפורניים היא דרך פופולארית אצל רבות מאתנו להשיג מראה מטופח לציפורן על ידי עצוב וחיזוק מבנה הציפורן, אבל לא רק על ידי ג’ל אלא על ידי שיוף וחומרים נוספים כמו אקריל וטבילה ולעיתים, הוספת חלק של ציפורן מלאכותית במקרה ואין הציפורן ארוכה מספיק לעיצובה.

מה עוד חשוב שנדע?

כאשר אנו ניגשים לבנית ציפורניים וללק ג’ל חשוב שנבחר במקום מוסמך לכך, בעל חומרים איכותיים ועבודה מקצועית ומנוסה.

השאירי את פרטייך ואנו נחזור אלייך בהקדם

0
    0
    סל הקניות שלך
    הסל שלך ריקחזרה לחנות