טיפול קרבון - Por La Vida פור לה וידה

טיפול קרבון

טיפול קרבוןמרגישה שאת צריכה קצת יותר מטיפול פנים קלאסי? טיפול פנים שיגרום לעורך לניקוי עמוק יותר ולמראה טוב היותר? אחת השיטות הנפוצות לכך כשיטה טיפולית היא טיפול קרבון. טיפול פנים יסודי ועמוק המגיע לרבדים עמוקים יחסית בעור.

אז מה זה טיפול קרבון?

טיפול קרבון הוא לא טיפול פנים קלאסי ורגיל אלא טיפול שנעשה בעזרת קרני לייזר וכן בחומר טיפולי: אבקת פחם דקה. האבקה הזו, אגב, היא זו שנתנה לטיפול את שמו.

למי טיפול קרבון מיועד? אז מה זה טיפול קרבון?

הטיפול מיועד לנשים אשר חשוב להם לשפר את איכות עורן. את מרקמו, צבעו ומוצקותו בטיפול חדשני. חשוב גם לדעת שלמרות שהאפקט הטיפולי של טיפול קרבון ותוצאותיו הן טובות, הטיפול הינו רק בשכבה העליונה של העור – האפידרמיס, ולא בשכבות התחתונות של העור והעמוקות יותר – הדרמיס.
יתירה מכך, לטיפול אפשרות לצמצם למזער נקבוביות בעור, להחליק וליישר קמטים ובאופן כללי, לתת מראה טוב וזוהר יותר לעור.

מה כולל טיפול קרבון? אלו שלבים יעמדו לפנינו בטיפול?

טיפול הקורבן כולל מספר שלבים

• תחילה, עם ההגעה לטיפול מנוקה העור מכל לכלוך על מנת להכינו לטיפול.
• כעת ימרח גל עם חלקיקי קרבון, הלא הוא ג'ל הפחם העדין, על פני העור. הג'ל הזה נועד להכין את העור לקראת טיפול הלייזר, על מנת שקרני הלייזר יתמקדו בעור הפנים ויבצעו את עבודתם בצורה טובה. הג'ל הזה גם יבצע פילינג בצורה עדינה מאד, על מנת שהקליטה של החומרים המזינים תהיה איכותית
• כעת יפעלו חומרי הלייזר באיטיות ודייקנות. הקרניים ישלחו גלים אל פני העור, אל השכבות הנכונות, יחממו אותם, וכך יגרמו לחידוש רקמות האלסטין והקולגן
• וזהו – הטיפול במכשיר הלייזר הסתיים. לאחר מכן, ג'ל הקורבן יוסר, ותימרח על פני העור מסיכת הזנה משפרת לחות.

למה טיפול בקורבן מומלץ כל כך?

הטיפול בקורבן מומלץ מאד מאחר והינו ללא כאבים כלל ו אפשר לטפל בעזרתו בכל עונות השנה, גם בעונות בהם יש שמש חמימה ויוקדת (בניגוד לטיפולי פנים אחרים לפעמים). תקופת ההחלמה מן הטיפול אינה ארוכה יחסית לטיפולי פנים (יום או יומיים בהם העור מתקלף – וזהו), ואין מגבלות גיל לטיפול קרבון.

מי לא יכול לקהל את טיפול הקרבון?

על הלקוחה להגיע לקוסמטיקאית לבחינה וליידע על מצבה האישי והרפואי כגון נטילת תרופות או הריון על מנת לוודא התאמה ואי סיכון לטיפול.
מעוניינים לשמוע עוד על טיפול קרבון – דברו אתנו.

השאירי את פרטייך ואנו נחזור אלייך בהקדם

0
    0
    סל הקניות שלך
    הסל שלך ריקחזרה לחנות