טיפול פלזמה - הרמת עפעפיים ללא ניתוח

משלוחים חינם בהזמנות מעל 299 ש"ח

טיפול פלזמה – הרמת עפעפיים ללא ניתוח

 

 

טיפול פלזמה – הרמת עפעפיים ללא ניתוח חלק בלתי נפרד ממראה צעיר ורענן הוא עיניים פקוחות וערניות, אבל, במהלך השנים העפעפיים מאבדות מגמישותן ונוטות לצנוח על העיניים. וכך עיניים פתוחות בחלקן מקרינות מראה פחות ערני ומבוגר יותר.

“האם ניתן לעשות דבר מה בעניין, כאשר לא מדובר יהיה בניתוחים פולשניים?” אומרת אביטל מאירי, קוסמטיקאית מומחית בעלת ותק מעל 28 שנים בתחום, “ובכן, כן. הבשורה האחרונה בתחום היא טיפול פלזמה – הרמת עפעפיים ללא ניתוח”.

אז  מה זה טיפול פלזמה – להרמת עפעפיים ללא ניתוח?

כאמור, למי שחיפש טיפול להרמת עפעפיים, עד לשנים האחרונות האופציה הכמעט בלעדית בתחום הייתה  טיפול כירורגי. אולם בשנים האחרונות נוספה גם האפשרות של טיפול בפלזמה. מהי פלזמה?

טיפול פלזמה הוא טיפול קצר, בשני מפגשים שאינו כרוך בכאב או בטיפול פולשני. בטיפול פלזמה  נשלחים גלי חום אל השכבות העליונות של עור בגלים קצרים ומהירים. גלי חום של 50 מעלות. ואז מה קורה? זרימת הדם בעפעפיים משתפרת, החיידקים הקיימים שם מושמדים,  ומה עוד? מתחדש יצור הקולגן והאלסטין  שבעור העפעפיים. ומה קיבלנו? שיפור משמעותי בגמישותו של עור העפעפיים, במוצקותו ובמראהו.

 

 

 

טיפול עפעפיים
טיפול פלאזמה

השאירי את פרטייך ואנו נחזור אלייך בהקדם

כיצד מתבצע הטיול פלזמה לעפעפיים?

בהגיע מועד הטיפול שיקבע, הקוסמטיקאית המומחית, אביטל מאירי, תמרח על העפעפיים חומר מאלחש. החומר המאלחש יקל על תחושת החום או  על אי נוחות במהלך טיפול. כעבור כעשרים דקות היא תחל בטיפול הפלזמה שימשך 15 דקות. מכשיר הפלזמה יוצמד לעפעפיים ובמקומות מסוימים ייצר חום שלאחריו כיווץ ובעקבותיו מיצוק וגמישות העור.

מה טוב בטיפול פלזמה?

גלי הפלזמה מחממים את העור מבלי לפגוע בו, וכך אפשר לטפל באנרגיה זו גם באזורים עדינים במיוחד כמו עור העפעפיים,  הגלים נשלחים בצורה מדויקת מאד אל אזורי הטיפול, מה שמהווה יתרון נוסף לטיפול הפלזמה.

אז איך אוכל להתחיל את טיפול הפלזמה לעפעפיים, ומי אמר שזה בדיוק מה שאני צריכה?

כדי לקבל טיפול פלזמה, בואי  אביטל מאירי ב’פור לה וידה’ והתייעצי אתה על טיפול הפלזמה. יחד, אביטל תערוך לך אבחון מדויק ותשאל אותך שאלות שונות כדי לקבל תשובה ברורה לשאלה: אם טיפול פלזמה לעפעפיים יהיה טוב עבורך.

מה עוד חשוב לדעת?

בכל הנוגע לטיפול פלזמה לעפעפיים, חשוב לדעת שאזור הטיפול הוא אזור רגיש במיוחד – העיניים שלנו. לכן, חשוב לבצע את הטיפול במקום מקצועי, מדויק, בעל ניסיון והאישורים הנדרשים לכך על ידי הרשויות המותאמות בתחום. רק מקום כזה יבטיח לך טיפול מתאים, איכותי ובעל תועלת, ובנוסף לכך, בצורה לא פחות חשובה, ואולי יותר, בטוח.

השאירי את פרטייך ואנו נחזור אלייך בהקדם

0
    0
    סל הקניות שלך
    הסל שלך ריקחזרה לחנות