טיפול פיגמנטציה / הבהרה - פור לה וידה

טיפול פיגמנטציה / הבהרה

טיפול בפיגמנטציה | הבהרה

מהי פיגמנטציה:

פיגמנטציה היא תופעה של הופעת כתמים כהים על עור הפנים הנגרמת בשל מגוון סיבות: נטייה גנטית, חשיפה מרובה לשמש, הריון, שינויים הורמונאליים ועוד. עורנו זוכר הכל, גם אם הוא אינו מראה זו בתחילת הדרך, הזמן החולף ואופי החיים שלנו, מותירים עליו את סימניו. כך גם הפיגמנטציה, היא תוצאה של נזקי עור שהצטברו עם הזמן ולכן, לרוב, היא אינה מופיעה פתאום, אלא עולה עם הזמן. נשים רבות משקיעות מאמץ רב בניסיון להסיר כתמים אלו מעור פניהן. לשמחתנו, הודות להתפתחויות החדשות במחקר ובפיתוח של הקוסמטיקה הפרא – רפואית, ניתן להבהיר היום את רוב הכתמים ולמנוע את הופעתם החוזרת בעתיד.

כיצד נוצרת פיגמנטציה?

צבע עורנו נקבע על ידי הפיגמנט מלנין, פיגמנט הקיים בשכבות החיצוניות של עורנו – האפידרמיס.
המלנין הוא פיגמנט מולד – גנטי המשפיע על צבע עורנו והוא הגורם לכך שלכל אחד מאתנו יש גוון עור שונה וסבילות שונה לעור השמש.

המלנין מגן על תאי עורנו מהשמש בכך שהוא יוצר אפקט רפלקטיבי – החזרה של קרני השמש הפוגעות בעורנו (אפקט המראה) ומפחית את חדרתן לעור.

המלנין נוצר, כאשר אנו נחשפים לשמש במטרה למנוע נזק לתאים, אנו מכירים תהליך זה כשיזוף.
הבעיה נוצרת כאשר תהליך הפיזור של חלקיקי הצבע (הפיגמנטים) אינו אחיד ונוצרת הצטברות של פיגמנטים באזור מסוים, עד להיווצרות של כתם כהה יותר על העור.

האזורים הנוטים יותר להצטברות כזו של פיגמנטים הם הפנים, מחשוף הצוואר, הידיים והזרועות.
הסיבה להופעתם של כתמי פיגמנטציה דווקא במהלך ההריון ובשינויים הורמונליים היא ששינויים אלו גורמים לעור להיות רגיש יותר לייצור של מלנין. בנוסף – עור פצוע (כתוצאה מפצעי בגרות או הסרת שיער), עשוי לפתח כתמי פיגמנטציה ביתר מהירות.

אופן הטיפול בפיגמנטציה:

הטיפול בפיגמנטציה מחולק לשני שלבים:

טיפול מקצועי המבוצע ע”י קוסמיטקאית פרא-רפואית במהלכו נחדש את שכבת העור ונסיר תאים שכוסו בפיגמנטציה, גם מהשכבות העמוקות יותר של העור.
הסרת התאים מתבצעת באמצעות טיפול פילינג בשילוב חומרים מתקדמים המפחיתים את ייצור פיגמנט המלנין. טיפול זה ישפר משמעותית את מראה העור ויפחית גם את הופעתם של פצעי אקנה ופגעי עור אחרים.

טיפול אישי בבית המתבצע על ידי הלקוח/ה:

כדי להבהיר את עור הפנים, דרוש טיפול יום-יומי. טיפול זה מתבצע על ידי הלקוח/ה בהנחייתי. שילוב הטיפולים היא הנוסחה המוצלחת והמהירה ביותר להסרתם של הכתמים. תוך זמן קצת הכתמים יטשטשו והעור יראה נקי ובריא יותר.

השאירי את פרטייך ואנו נחזור אלייך בהקדם

0
    0
    סל הקניות שלך
    הסל שלך ריקחזרה לחנות