טיפול פוסט אקנה \ צלקות

משלוחים חינם בהזמנות מעל 299 ש"ח

טיפול פוסט אקנה \ צלקות

 

טיפול פוסט אקנה \ צלקות גם אם עברתם את גיל העשרה בו עור פניכם היה מנוקד בפצעונים אופייניים, וגם אם הנכם מצויים עיצומו של התקף אקנה.

כדאי לדעת. הפצעונים אולי חלפו אבל הצלקות, החתכים ועוד מראה לא אסטתי – לעיתים נשאר שנים ארוכות לאחר מכן.

אז מה עושים?

אז קודם כל מטפלים באקנה בשעה שהיא קיימת, בצורה יעילה – אצל אנשי מקצוע מומחים בתחומם כמו קוסמטיקאי או רופא עור.
אך אם נשארו לכם צלקות או פגמים לאחר מכן מה שנקרא ‘פוסט אקנה’ בעור, אפשר וכדאי לטפל בהם.

אחרי הכול אין כמו הפנים שלנו כדי להעניק רושם טוב. ולא, לא תמיד, מריחה של תכשירי איפור מועילה מספיק – לכן, אין ספק שתשמחו לשמוע כאמור כי קיים טיפול פוסט אקנה לטיפול בצלקות שאחרי האקנה.

 

 
                                                                  חומרים לטיפול בבית 
טיפול פוסט אקנה \ צלקות

השאירי את פרטייך ואנו נחזור אלייך בהקדם

אז איזה טיפולים יעלימו ויטשטשו את הצלקות לאחר פוסט טראומה?

טיפול מניעתי – כמו שאמרנו, קודם כל, טיפול אקנה טוב מתחיל ב’לא תעשה’ בעת האקנה יש להימנע מחיטוט ‘פיצוץ’ של פצעי האקנה, להקפיד על ניקיון מרבי של העור ולהתייעץ עם הקוסמטיקאית בנוגע לטיפול בעור לצד שימוש בתכשירים מתאימים.

לאחר מעשה, באם יש לכם תזכורות לא נעימות לאקנה – טיפול בפוסט אקנה יכלול את טשטוש הצלקות והקניית עור חלק יותר. הטיפול יכלול בניה מחודשת של העור בעזרת עידוד יצור החומרים בעור של אלסטין וקולגן ליצירת שכבת עור בריאה:

אולטרא סאונד וגלי רדיו עם טיפול פוסט אקנה \ צלקות

בטיפול זה ישולבו גלי אולטרא סאונד ורדיו. טיפול באולטרא סאונד וגלי רדיו מעצב את מבנה העור ומטשטש את סימני הצלקות. הגלים מעודדים את העור להיבנות מחדש וליצר על ידי כך מראה חלק ואחיד של העור.

בנוסף לכך, ניתן לטפל גם על ידי מכשיר ‘טיקסל’. מכשיר טיקסל הוא מכשיר השולח גלי חום דינמיים אל פני העור. גלי החום מיצרים נקבים זעירים המעודדים את העור במקביל – לייצור חלבון קולגן ואלסטין ואלו, מייצרים את שלבי ההתחדשות של הפנים והעור. החורים הזעירים שיצרו מכשיר זה הם גם שלב מקדים לתכשירי ההזנה והטיפול הנוספים שיתווספו לטיפול בעור להשלמת הטיפול.

איזה טיפול הוא הטוב ביותר עבורי?

על מנת לדעת מהו הטיפול הטוב ביותר עבורך עבור צלקות ופוסט אקנה תוכלי לפנות אל הקוסמטיקאית אשר תאבחן את עורך, תשאל שאלות, ובהתאם לזמן ולתקציב העומד לרשותך תוכל לקבוע אתך את שיטת הטיפול המתאימה.

מה עוד חשוב לדעת?

חשוב לדעת כי בכל הנוגע לטיפול פנים וטיפולי פוסט אקנה בפרט, חשוב שהטיפול יעשה במקום מקצועי ומוסמך ועל ידי אנשי מקצוע המורשים בתחום.

חומרים לטיפול בבית 

השאירי את פרטייך ואנו נחזור אלייך בהקדם

0
    0
    סל הקניות שלך
    הסל שלך ריקחזרה לחנות