טיפול עיניים כהות ונפיחות - Por La Vida פור לה וידה

טיפול עיניים כהות ונפיחות

העיניים הם ראי הנפש.  עיניים מאירות, בהירות וללא סימני נפיחות ועייפות יסללו לפניך את הדרך, יותר מכל בגד או תסרוקת שתבחרי.

עור העיניים – העור הדק ביותר בגופנו

אם תגעו רגע בעור שתחת העיניים תחושו שזהו העור הדק ביותר בגופנו. עור זה, אינו עשיר בבלוטות שומן ולכן הוא פגיע יותר לנזקים סביבתיים והא הראשון להראות את סממני הגיל. אי הקפדה על טיפול יום יומי של אזור רגיש זה, יביא להיווצרותם של קמטוטים, נפיחויות ועיגולים כהים תחת העיניים. כאשר מעירים אותנו בלילה, או במקרה שלא ישנו מספיק, אזור זה נראה “עייף”, כהה ורפוי מתמיד.

חשיפה לשמש

בשל עדינותו של העור שתחת העיניים, חשוב להגן עליו מפני קרני השמש. חשיפה ממושכת לשמש מגבירה את היווצרותם של קמטוטים כתוצאה מיובש. שרירי העיניים אנו ממצמצים כ- 10,000 מצמוצים ביום, ולכן טונוס השרירים העגול שסביב העיניים, הוא מהראשונים להיפגע.

אופן הטיפול

הטיפול האידאלי בעור העיניים משלב טיפול מקצועי בקליניקה וטיפול אישי. במסגרת הטיפול המקצועי נבצע טיפול אינטנסיבי וממוקד המשלב טיפול בעור, בשרירים ובמערכת זרימת הדם. במסגרת הטיפול האישי חשוב למרוח מדי יום קרם עיניים המתאים לסוג העור בכמות קטנה. קיימים מגוון תכשירים לשמירה על העור שסביב העיניים, המותאמים גם לצעירים ויוצרים תחושת רעננות נעימה. המריחה נעשית עם האצבע האמצעית שהיא הרכה מכולן, בכדי למנוע שריטות.

השאירי את פרטייך ואנו נחזור אלייך בהקדם

אולי יעניין אותך גם...

פילינג יהלום

טיפול פנים קלאסי

טיפול פנים מקצועי בשילוב חומרים איכותיים, מעניק לעורנו מראה זוהר ורעננות ושומר על מראה עור צעיר. כאשר אנו מעניקים טיפול פנים קבוע, סימני ההזדקנות יתעכבו

קראי עוד »