טיפול מזותרפיה - Por La Vida פור לה וידה

טיפול מזותרפיה

טיפול מזותרפיהאיך עור הפנים שלך נראה?

במהלך השנים עורנו נעשה פחות ופחות חיוני, העור מדלדל, הצלקות שנוצרו מעמיקות, ולעיתים ישנם גם כתמי פיגמנטציה שונים. כל אלו גורמים לעור פנינו להיראות חיוני פחות. אחת השיטות הטיפוליות היעילות ביותר בשנים האחרונות לחידוש ומיצוק העור הינה מיקרו מזותרפיה.

מיקרו מזותרפיה גורמת לעור הפנים להתמלא בחומרים חיוניים, לייצר מחדש את החומרים הנחוצים לפעילותו, להתמתח, להתמצק ולהיות חיוני, זוהר וצעיר יותר – איך וכיצד – במאמר הבא.

אז מה זה מיקרו מזותרפיה?

מיקרו מזותרפיה היא שיטה טיפולית בה נעשות הזרקות אל מתחת לפני העור של חומרים חיוניים וטובים לעור הפנים כמו ויטמינים ומינרלים, נוגדי חמצון ועוד. התרכובות הללו, אשר מוחדרות אל מתחת לעור- מותאמות במיוחד עבור כל מטופלת בהתאם למצב עורה. מעבר לחומרים החיוניים המוענקים לעור הפנים החדרת המחטים עבור הטיפול גורמת לעור הפנים לייצור מחדש של קולגן ואלסטין אשר ממצקים ומותחים את עור הפנים. בנוסף הטיפול גורם לאיזון של פעילות הפרשות החלב בפנים וכן לחיזוק כלי דם בפנים. כך למעשה בעצם טיפול מזותרפיה גורם להתחדשות העור ומהווה טיפול אנטי איג'ינג רב מעלות.
יתרונות נוספים לטיפול הן שניתן לקבל את הטיפול בכל גיל ועל אזורים רבים. הטיפול בטוח באופן יחסי ולא נדרשת לו תקופת שיקום ארוכה, בניגוד לטיפולים אחרים ותוצאות טיפול המיקרו מזותרפיה ניכרות לאורך זמן (לעיתים עד כשנה).

כיצד הוא מתבצע טיפול מיקרו מזותרפיה?

עם קביעת מועד הטיפול, הקוסמטיקאית תכין את עורך לטיפול, תנקה אותו, תמרח חומר הרגעה ולאחר מכן תחל בדקירות ובהחדרת חומרי התרכובות שנבחרו במיוחד עבורך לצורך טיפל המיקרו מזותרפיה.

הטיפול במיקרו מזותרפיה יארך בין 5 ל12 טיפולים, כאשר בין כל טיפול לטיפול נמתין כשבוע. את השפעת טיפול המיקרו מזותרפיה לא נראה באופן מידי עם גמר הטיפול הראשון אלא רק לאחר כמה טיפולים.

למי מתאים טיפול מיקרו מזותרפיה?

טיפול מיקרו מזותרפיה מתאים לכל אחת שרוצה לקבל טיפול אנטי איג'ינג לעורה הכולל גם הזנה של חומרים חיוניים לעור, גם טיפול הגורם לחידוש העור בעזרת יצור אלסטין וקולגן בעור, וגם מיצוק ומתיחה לעור.

מה עוד חשוב שנדע?

כאשר אנו ניגשים לטיפול מיקרו מזותרפיה חשוב שנדע במדובר בטיפול בעור פנינו ולכן עלינו לגשת לטיפול כזה במקום מקצועי ומאושר בעל תקנים הנדרשים לצורך טיפול זה. רק טיפול במקום איכותי שכזה יבטיח לנו טיפול בטוח, איכותי ויפה לעור פנינו.

השאירי את פרטייך ואנו נחזור אלייך בהקדם

0
    0
    סל הקניות שלך
    הסל שלך ריקחזרה לחנות