טיפול בסבוראה - Por La Vida פור לה וידה

טיפול בסבוראה

מהי סבוראה?

הסבוראה נראית כפריחה אדומה על עור הפנים המלווה בקשקשת ובהפרשה צהבהבה. כאשר העור נגוע בסבוריאה יש תחושה של גרד או צריבה קלה. כאשר לא מטפלים בסבוראה מתפתחים על העור קשקשים דמויי אבקה.

הסיבות לסבוראה

– גנטיקה: נמצא שבמשפחתו של חולה יש בד”כ בני משפחה נוספים הסובלים מהמחלה. – שינויים הורמונאליים: המחלה מופיעה לרוב בגיל ההתבגרות, ולכן ההשערה היא שהיא מושפעת משינויים הורמונאליים האופייניים לגיל זה. מחקרים מצאו שקיים קשר בין הימצאותו של הטוסטסטורון (הורמון המין הגברי) לפעילות יתר של בלוטת החלב ולהיווצרותה של סבוראה. – מערכת חיסונית נמוכה: נמצא שהמחלה תוקפת חולים בעלי מערכת חיסונית חלשה (ולכן נפוצה מאוד בקרב חולי HIV).

כיצד מתפתחת סבוראה?

שכבת האפידרמיס – השכבה העליונה של העור, מכילה חלב (Sebum) ומים. מטרתו של החלב בשכבה זו היא לווסת את כמות המים. הסבוראה נוצרת כאשר מתרחשת פעילות יתר של בלוטות החלב כנראה כתוצאה מזיהום בשכבת העור העליונה, דבר הגורם לדלקת בבלוטות החלב. תהליך זה יביא להיווצרות של שמנוניות באזור הדלקת. בנוסף, מתרחש תהליך של יצירה מוגברת של תאים חדשים ונשירה של תאים ישנים, תופעה הנראית כקשקשים על פני העור.

מבצעים חמים

יצירת קשר

השאירי פרטייך ואנו נחזור אלייך בהקדם:

פוסטים נוספים

כתבות

הטיפול המפנק שמעניק לעור שלך יופי וזוהר מושלמים אביטל מאירי , מהבעלים של Por La Vida , התארחה באולפן וואלה! NEWS וסיפרה על השיטה המיוחדת

קרא עוד »
אביטל מאירי: התפקיד בעולם הזה הוא לעזור​

מהעיתונות

שתתחדש עלינו שנה טובה , מהממת והכי אסתטית שיש ביקשנו מחמש נשות מקצוע מובילות בעולם הקוסמטיקה להכניס אותנו לעולמן , לתת לנו טיפים לשנה החדשה

קרא עוד »

תגיות