הזרקות ע"י רופא - Por La Vida פור לה וידה

הזרקות ע"י רופא

הזרקות ע"י רופאכולנו רוצים להיראות יפים וצעירים לנצח. אחת התופעות שגורמות למראה פנים מבוגר יותר הם כמובן הקמטים בעור הפנים. אז מה עושים? במקרה של קמטים, מכוני היופי מציעים טיפולי הזרקות של חומרי מילוי לקמטים. בצורה זו, לאחר ההזרקות, עור הפנים נראה מתוח ויפה יותר. התהליך לוקח זמן מה אך אין ספק שהמראה המתקבל מחזיר את ההשקעה בו. חשוב לדעת שאת ההזרקות יעשה רופא מקצועי.

אז למה בכלל נוצרים הקמטים ולמה צריך הזרקות?

במהלך השנים חומרי החילוף השונים המרכיבים את עור פנינו, ביניהם הקולגן והאלסטין, מדלדלים, וכך נוצרים קמטים על עור פנינו, עמוקים יותר ופחות. כך למשל יראו קמטים בזוויות העיינים שלנו או הפה, ועוד. המראה הזה, לעיתים גורם לנו להיראות מבוגרים יותר, וכאן, במקום הזה, מגיעות ההזרקות בחומרי מילוי לקמטים אלו.

איזה סוגי הזרקות לקמטים יש?

  • בוטוקס – בוטוקס הוא החומר המילוי הוותיק והנפוץ ביותר בתחום. המילוי מוזרק ישירות למקומות הנחוצים, לקמטי ההבעה, לעיצוב הפנים ועוד, כאשר התוצאות, נראות באופן מידי על הפנים ומחזיקות למשך מספר חודשים.
  • חומצה הילרואנית – חומצה הילרואנית היא מילוי חדש יחסית בשנים האחרונות ולה מעלות רבות. את החומצה ההילראונית מייצר הגוף בעצמו, אך אחרי גיל 30 אנו מאבדים כ1% מהחומצה ההילרואנית. החדרת החומצה לאזורי המילוי מתבצעת בעזרת מזרק. הזרקות חומצה הילרואנית יכולות להיעשות בכל גיל אך מקובל לבצען בעיקר מגילאי ה40 ומעלה. חומצה הילרואנית נקלטת מידית בגוף וגם מתפרקת כעבור כמה חודשים מעת הזרקתה מאחר והינה על בסיס חומר טבעי של גופנו.

איך נדע איזה תכנית טיפולית מתאימה עבורי עבור הזרקות על ידי רופא?

כדי לדעת איזה סוג של הזרקות יתאים עבורך עלייך לגשת לאנשי המקצוע בתחום שיאבחנו את עורך וימליצו עבורך, בהתאם לעורך, לתקציב ולזמן העומד לרשותך על סוג ההזרקות על התוכנית הטיפולית המתאימה.

כמה זה יעלה לי? וכמה זמן ימשך הטיפול?

עלות הטיפול ומשך הטיפול יכולים להשתנות בהתאם להמלצת הרופא וגם, בהתאם לאזורי הטיפול שתבחרי. באם לרשותך עומד תקציב לא מוגבל, אזורי הטיפול יהיו רבים ובאם עומד לרשותך תקציב קבוע מראש, הרי שניתן יהיה לוותר על חלק מן ההזרקות ולקובען למועד אחר.

על מה חשוב להקפיד?
כאשר אתן ניגשות אל טיפולי הזרקות, חשוב לזכור כי מדובר בטיפול פולשני יחסית לעור. אי טיפול מקצועי, מעבר לאי התמורה לכספכם עלול לגרום לנזק לעורכם כמו כתמים, צלקות והזרקה במקומות לא נכונים. לכן חשוב להקפיד בטיפול זה על רופא מקצועי בעל ההכשרה הנדרשת בתחום.

השאירי את פרטייך ואנו נחזור אלייך בהקדם

0
    0
    סל הקניות שלך
    הסל שלך ריקחזרה לחנות