אפילציה - פור לה וידה

אפילציה

אפילציהכולנו אוהבות מראה עור חלק ונעים, ללא שיער מיותר. אך למרות שפעמים רבות אנו משקיעות את כספינו בטיפולי הסרת שיער השיער צומח כעבור מספר שבועות ברוב הסרות השיער הקלאסיות והוותיקות כמו חוט ושעווה. בדיוק לכן, נשמח לשמוע שאחת השיטות הטובות יותר להסרת שיער לצמיתות היא אפילציה. מהי אפילציה? תוכלי לקרוא במאמר הבא.

אז מה זה אפילציה?

אפילציה היא בעצם שיטה להסרת שיער לצמיתות. לא עוד גיחות חוזרות ונשנות אל הקוסמטיקאית אלא הסרת השיער המתבצעת על זקיק השערה ובכך מסירה אותה לצמיתות. בצורה זו לאחר הסרת שיער בעזרת אפילציה את נהנית מעור חלק בו את מעוניינת.

האפליקציה מבוצעת על אזורים שונים כמו בשפם, בסנטר ועד…

כיצד מבוצעת האפילציה?

לאחר שהאפילטורית תאבחן את עורך ותשאל אותך מספר שאלות מאבחנות, תקבענה את מועד הטיפול. בטיפול עצמו תוחדר מחט חשמלית דקיקה אל האזור בו תרצי להסיר שיער, המחט תחמם את זקיק השערה באזור ולמעשה תנתק בכך את אפשרות ההזנה לשערה וכך השיער במקום זה לא יצמח בחזרה.

כך תעבור האפילטורית זקיק זקיק אל כל אזור הטיפול על מנת ליצור אזור חלק משיער מיותר. בצורה זו תקבלי אזורים חלקים מצמיחת שיער מיותר לצמיתות.

האם האפילציה כואבת?

התשובה לשאלה זו תהיה כן ולא.
קודם כל, האפילטורית מורחת חומר מאלחש על האזור המיועד לטיפול, כך, שאם תחושי כאב, הכאב יהיה מופחת. כמו כן לגבי מידת הכאב – הכאב הינו במידה מועטה יחסית ותלוי ברמת הרגישות לכאב אותה חווה המטופלת. לאנשים בעלי סף כאב נמוך הטיפולים יהיו קצרים יותר ויארכו כ10 דקות, על מנת לתת להם אפשרות לקבל את האפילציה בצורה המותאמת אליהם.

כמה זמן אורך טיפול אפילציה?

משך טיפול האפילציה יהיה תלוי באזורים השונים. בכל מקרה לרוב, הקוסמטיקאית תמליץ על אורך טיפול של 15-45 דקות בהתאמה לאזור בו נרצה לטפל. טיפול אפילציה, בניגוד לטיפולים אחרים, ניתן לבצע ללא הגבלה, אפילו מספר פעמים בשבוע כמובן, במידה והעור מגיב בצורה טובה ומחלים מהטיפול במהירות.

איך אדע אם אפילציה מתאימה לי?

על מנת לדעת אם האפילציה תתאים לך ואם סוג העור שלך מתאים לטיפול,, גשי אל האפילטורית שתאבחן את עורך ותמליץ לך על האפילציה הטובה ביותר עבורך. האפילטורית גם תסביר לך על תהליך האפילציה ותציין בפנייך כמה זמן ייקח הטיפול וכמה מפגשים.

חשוב לדעת שאפילציה היא הליך חודרני לעור ולכן חשוב לבצעו במקום מקצועי ומוסמך בעל האישורים המתאים וההכשרה הנדרשת לכך על ידי הרשויות.

השאירי את פרטייך ואנו נחזור אלייך בהקדם

0
    0
    סל הקניות שלך
    הסל שלך ריקחזרה לחנות