אנטי אייג’ינג מיצוק ומתיחה

משלוחים חינם בהזמנות מעל 299 ש"ח

אנטי אייג’ינג מיצוק ומתיחה

אנטי אייג’ינג מיצוק ומתיחה

אנטי אייג’ינג מיצוק ומתיחה כולנו רוצים להיראות צעירים ויפים תמיד. אבל, עיקר המראה המבוגר נוצר בפנינו כאשר מתחילים להופיע קמטים. כולנו שואלם את עצמנו כמובן האם ניתן לטפל בכך – והאם יש דרך לעצור את הופעת הקמטים?
אז כן. בשנים האחרונות נכנסו אל השוק מספר טיפולים אשר מבוצעים לרוב על ידי הקוסמטיקאיות. טיפולים אלו מטרתן למצק ולבצע טיפולי אנטי איג’ינג כשתרגומן הפשטני הוא ‘אנטי- גיל’ כלומר, ניסיון ”לעצור” את סימני הזמן והגיל הנראים עלינו על ידי טיפולים או מרכיבים שונים.
לפניכם סקירה קצרה על טיפול אנטי איג’ינג למיצוק ומתיחה.

אז איזה טיפולים יש עבור טיפולי אנטי איג’ינג מיצוק ומתיחה?

ישנם ארבע טיפולים עיקריים הקיימים כיום בשוק עבור אנטי איג’ינג למיצוק ומתיחה. כמובן שכל טיפולי האנטי איג’ניג כוללים בעיקרן מיצוק ומתיחה על עור הפנים על מנת להמעיט את הופעת הקמטים עד כמה שאפשר.
פילינג

פילינג הוא הטיפול הדומיננטי ביותר בתחום טיפולי אנטי איג’ינג למיצוק ומתיחה. בכל טיפול כמעט של אנטי איג’ינג ישולב גם הפילינג. טיפול הפילינג יחדור לשכבה העליונה של העור ויקלף אותה באמצעי בו נשתמש. הקילוף העדין של הפילינג יגרום לעור להתמצק, להצמיח עור חדש ולייצר חומרים חדשים לעור. הטיפול בפילינג נעשה במגוון אמצעים כמו חומרים כימים שונים, קרני לייזר ועוד.

 

אנטי אייג'ינג מיצוק ומתיחה
אנטי אייג'ינג מיצוק ומתיחה

השאירי את פרטייך ואנו נחזור אלייך בהקדם

הזרקות לאנטי אייג’ינג מיצוק ומתיחה

בנוסף לפילינג, ישנה אפשרות לשלב בטיפולי אנטי איג’ינג ‘הזרקות’ של חומרי מילויי ואחרים. ההזרקות ימלאו חללים שנוצרו במהלך השנים כמו קמטי הבעה וגיל, שקעים, חללים וצלקות, והתוצאה לאחר ההזרקות היא מראה צעיר יותר.

ג’ט פיל

ג’ט פיל נחשבת לשיטה בחזית הטיפולית בנוגע לטיפולי פנים והיא מרעננת ממצקת ומחדשת את העור בצורה משמעותית כעירון טיפול הג’ט פיל מבוסס על טיפול משולב של לחץ אוויר, טיפול בחמצן וחומרי הזנה לעור. טיפול זה מעולה כשילוב והשלמה לטיפולי פילינג.
טיפול למיצוק העור ( (Tightening
טיפול למיצוק העור ( (Tighteningהיא שיטת טיפול חדשנית המתבססת על גלי רדיו, המחדשים ומשפרים את השכבות של העור. על שיטה זו כתבנו בהרחבה במאמר נפרד, אם תרצו לקרוא עליה קצת יותר.

איך נדע איזה טיפול מתאים עבורנו?

לפני שנדע איזו תוכנית מתאימה עבורנו, נצטרך לצרף נתונים רבים כמו גיל, מצב רפואי, וגם לדעת מהו התקציב העומד לרשותנו וכמה זמן נוכל להשקיע בטיפול אנטי איג’ינג למיצוק ומתיחה. רק לאחר שנדע את התמונה הכוללת נוכל להתייעץ עם הקוסמטיקאית אשר תבנה יחד אתנו בהתאם להעדפותינו את התוכנית הטיפולית הטובה ביותר עבורנו.

קישור למוצרים להמשך טיפול בבית 

השאירי את פרטייך ואנו נחזור אלייך בהקדם

0
    0
    סל הקניות שלך
    הסל שלך ריקחזרה לחנות