איפור לכל אירוע - פור לה וידה

איפור לכל אירוע

איפור לכל אירוע

אין כמו יופי וטיפוח לגרום לאישה להרגיש טוב יותר, כשזה יכול להיות בגד או תכשיט, אבל איפור – הוא הדבר שמחמיא משמעותית לאישה. אישה יכולה להתאפר לבד, אך לרוב היא תעדיף לקראת אירוע לקחת מאפרת טובה. אז מה יש בידיים המקצועיות שאין לנו – שגורם לנו לקחת מאפרת לאירוע – ואיך נדע איזה סגנון איפור מועדף עלינו?

קצת על איפור מקצועי

כולם רוצות להרגיש יפות ונאות יותר ולא פעם איפור הוא זה שעושה את ההבדל: מחליק ומסתיר כתמים, הופך את מראה עורנו לחלק וזוהר, וגם מפסל את מראה מבנה הפנים לחטוב יותר. בעזרת ידע מקצועי והצללות מתאימות יכול איפור להפוך כל פנים לנאים יותר, זוהרים יותר וחטובים יותר. בנוסף לכך, איפור על ידי מאפרת יהיה עמיד יותר, עם טכניקות וחומרים מקצועיים שהמאפרת מכירה מניסיונה.

איזה סוגי אפורים יש?

ישנם כמה סוגי אפורים שיוכלו להתאים לך. כך, שגם אם לא אהבת סגנון איפור מסוים שראית, בדרך כלל האיפור הותאם לטעמה של המתאפרת, לכן, יתכן וסגנון איפור שונה, יוכל להתאים עבורך בשלמות.

 • איפור לאירוע
  האיפור הקלאסי הוא איפור לאירועים.כולנו רוצים לחוש באירוע יפים וזוהרים יותר, מה גם שהאירוע לרוב יכלול תמונות מתעדות בהם נרצה להיראות במיטבנו, לכן איפור לאירוע יהיה איפור מקרין יופי מחד, ויחד עם זאת מותאם לתאורה באולם,על מנת שניראה במיטבנו. יהיו כאלו שיעדיפו לאירוע איפור ‘כבד יותר’ שיכלול הרבה צבע וזוהר ויהיו כאלו שיעדיפו דווקא איפור עדין שיקרין זוהר אך מאופק ועדין.
 • איפור לפגישות רשמיות
  לעיתים נרצה איפור דווקא לפגישות רשמיות על מנת שניראה במיטבנו. אלו יכולים להיות אירועים רשמיים כמו כנסים, הרצאה שנמסור או אירוע ממלכתי, ויכול להיות גם אירוע מצומצם יותר כמו פגישה חשובה, צילומי תדמית עסקיים או פגישה עסקית אליה נרצה להופיע במקסימום נראות. כך או כך, איפור לפגישה רשמית יהיה מאופק ועדין ויכלול בעיקר איפור מחליק על פגמים, פיסול והצללות לנראות מיטבית.
 • איפור לכלה
  איפור לכלה הוא פסגת אומנות האיפור לכל מאפרת. ואכן, איפור לכלה מתרכז במקסום מירב היופי של הלקוחה באיפור מותאם עבורה ויהיה בדרך כלל איפור כבד יותר. האיפור לכלה יכלול הצללות ופיסול מוקפד והרבה הרבה זוהר וגלאם, גם לתמונות מושלמות וגם לנראות מיטבית – שהרי הכלה היא מרכז האירוע.

איך אדע איזה איפור מתאים עבורי?

על מנת לדעת איזה איפור יותאם עבורך פני אל המאפרת ויחד אתה תוכלי להתאים את סגנון האיפור האהוב עלייך להתאמה מושלמת.

השאירי את פרטייך ואנו נחזור אלייך בהקדם

0
  0
  סל הקניות שלך
  הסל שלך ריקחזרה לחנות